מימון לרכישת רכב

 
מי מאיתנו לא רוצה להתחדש ברכב חדש אך לא יכול להרשות לעצמו? כולנו מכירים את הרגע בו האוטו מתחיל לקרטע, דורש תיקונים תכופים יותר מהרגיל וגורם לנו להוציא סכומים גבוהים מדי על תיקונים. זה בדיוק הרגע בו כדאי להתחיל לחשוב על קניית רכב חדש. אבל איך עושים את זה? עוד הלוואה מהבנק שרוב הסיכויים שלא תאושר? הפתרון הטוב ביותר לרכישת רכב חדש הוא מימון לרכישת רכבים ללקוחות פרטיים שנותנת חברת פרוליס, חברת ליסינג ומימון.
 

גם 100% מימון אפשרי

 
אחד היתרונות הבולטים של המימון שמספקת חברת פרוליס הוא שישנה אפשרות גם למימון מלא, פריסת כל סכום הרכישה לתשלומים. ישנם לא מעט אנשים שאין בידם אפילו חלק מן הסכום הנדרש לרכישת רכב והם זקוקים למימון מלא. חברת פרוליס באה לקראת אלה שזקוקים למלוא הסכום ומספקת גם מימון מלא לרכב.
 

פריסת תשלומים נוחה

 
את תקופת התשלום בוחר הלקוח. ניתן לפרוס את ההחזר לתקופה של עד 60 חודשים. זוהי תקופה מכובדת בה ניתן בהחלט לעמוד בתשלומים. הדבר טוב במיוחד לסטודנטים העומדים במהלך התקופה לשנות סטטוס ולהתחיל להרוויח סכום משמעותי יותר. ניתן גם להחליט במהלך התקופה על שינוי מספר התשלומים ולפרוע את ההלוואה לפני הזמן שנקבע מראש.
 

ליסינג - אפשרות ליהנות מרכב חדש

 
דרך נוספת לחידוש הרכב שמציעה חברת פרוליס הוא באמצעות ליסינג פרטי המיועד אף הוא ללקוחות פרטיים. בליסינג פרטי, תקבלו את הרכב מן החברה. ישנו תשלום מקדמה ופריסה של חלק ממחיר הרכב לתקופה של 36-60 חודשים. בתום התקופה ניתן לשלם את ההפרש ולסיים את התשלום עבור הרכב או לחילופין להחזירו ולקבל שוב רכב חדש.
 

מימון או ליסינג - רק מחברה אמינה

 
בין אם הבחירה שלכם היא מימון לרכב שאתם רוכשים ממקום אחר ובין אם ליסינג פרטי, חשוב לבחור את החברה איתה אתם מבצעים את העסקה רק לאחר סקר מקיף שעשיתם. גם מימון וגם ליסינג הן עסקאות הדורשות התקשרות ארוכת טווח עם החברה. לכן חשוב לבחור בחברה מנוסה, מקצועית ובעלת תודעת שירות גבוהה שתבוא לקראתכם ותציע לכם את העסקה הטובה ביותר.
 
מימון לרכישת רכבים