ליסינג תפעולי לחברות ועסקים

 
ליסינג הפך לשיטה מקובלת לרכישת או אחזקת רכב, כאשר שני סוגים מרכזיים של ליסינג לעסקים הם ליסינג מימוני אשר נועד לרכישת הרכב בסופו של דבר לעומת ליסינג תפעולי בו נהנה הלקוח מן הרכב ומשירותים נלווים תמורת תשלום חודשי קבוע. למי מיועד הליסינג התפעולי? מהם היתרונות שלו ולמה חשוב לבחור בחברת ליסינג אמינה ומקצועית?
 

מהו בדיוק ליסינג תפעולי?

 
ליסינג תפעולי הוא למעשה השכרת הרכב לתקופה ארוכה של 36 חודשים. הבעלות על הרכב היא של חברת הליסינג לאורך כל התקופה. תמורת התשלום החודשי שמשלם הלקוח הוא מקבל חבילת שירותים הכוללת תיקונים, עד לתיקון הקטן ביותר, ביצוע טסט, ביטוחים, רכב חלופי במידת הצורך, שירותי גרירה. הליסינג התפעולי מאפשר ללקוח להרגיש בטוח ומכוסה. ליסינג תפעולי הוא סידור מעולה ללקוחות אשר אינם מעוניינים לרכוש בסופו של דבר את הרכב.
 

למי במיוחד מתאים ליסינג תפעולי?

 
ליסינג תפעולי מתאים במיוחד לחברות בבעלות צי רכבים גדול אשר אצלן עלות התחזוקה והטיפול ברכבים תהיה גבוהה מאוד. ההוצאות שישנן באחזקת צי רכב גדול בבעלות העסק לא מסתכמת רק בתחזוקה עצמה. היא דורשת גם אחזקת כוח אדם האחראי לטיפול בכל הנוגע לרכבים, ואפילו מחלקה שלמה של כוח אדם אשר כל אחריותה קשורה באחזקת הרכבים. ליסינג תפעולי מסיר אחריות רבה מעל כתפי הלקוח ונותן לו ליהנות מן הרכבים ללא הצורך לבזבז זמן ומשאבים בתחזוקה וטיפול.
 

ממה מורכבת עסקת ליסינג תפעולי?

 
העקרונות בעסקת ליסינג תפעולי הם: אורך קבוע ל-36 חודשים, התשלום כולל תחזוקה מלאה של הרכב, טיפולים, תיקונים וכל השירותים הנדרשים לתחזוקה שוטפת וגם למקרים חריגים. הרכב נמצא בבעלות חברת הליסינג לכל אורך התקופה.
 

למצוא את החברה האמינה ביותר

 
במשך הזמן ניתן לראות עוד ועוד חברות ליסינג שקמות ומציעות ליסינג תפעולי. חשוב לבחור את חברת הליסינג לאחר בדיקה מקיפה ולא ללכת על החברה הראשונה שמצאתם או להסתמך רק על המחיר. חברת פרוליס מציעה ליסינג תפעולי לחברות ועסקים בתנאים מעולים ותספק אחריות מלאה על הרכב. ליסינג תפעולי דורש התחייבות הדדית ארוכת טווח בין הלקוח לחברה ולכן חשוב לבחור רק חברה שסומכים עליה.