ליסינג רכב יד שניה

 
רכישת רכב, גם אם מדובר על רכב יד שניה, דורשת השקעת סכום כסף גדול. כאשר הרכישה היא מאדם פרטי יש לתת את הסכום במלואו. כמו כן, הקניה דורשת התרוצצות ובדיקות רבות שיש לעשות עד שמגיעים אל הרכב המתאים. קניית רכב מחברת ליסינג חוסכת לא מעט מן ההתרוצצות והיום ישנה גם אפשרות לקנות גם רכב יד שניה בעסקת ליסינג כפי שמציעה חברת פרוליס כך שהרווח הוא כפול: כל היתרונות שקניית רכב מליסינג יחד עם האפשרות לרכישה בתשלומים כפי שנעשית בעסקת ליסינג עבור רכב חדש.

 

היתרונות בקניה מליסינג לעומת אדם פרטי

 
כאשר אתם עומדים בפני קניית רכב יד שניה עומדות בפניכם שתי אפשרויות מרכזיות: קניית הרכב מאדם פרטי וקניית רכב מחברת ליסינג. יתרונות שישנם לקניית הרכב מאדם פרטי הם שלרכבים שהיו בליסינג לא תמיד יש היסטוריית טיפולים מסודרת ושלנוהגים ברכב פחות אכפת משימור ותחזוק הרכב, במיוחד כשזהו רכב שאדם קיבל מהעבודה. עם זאת, לקניה מחברת ליסינג יש לא מעט יתרונות:

 • תחזוק הרכב

  רכב שהגיע מידיים פרטיות לא תמיד מתוחזק באכפתיות רבה ולא תמיד יידע אתכם בעל הרכב על היסטוריית הטיפולים המלאה שעבר כך שהכל על פי המקרה.
 • מגוון רכבים

  בחברות ליסינג הרכבים המוצעים אינם רק רכבים שהיו בליסינג. יש היצע גדול של רכבים שהגיעו בעסקאות טרייד אין תמורת רכישת רכב חדש יותר, רכבים שהיו לפני כן בידיים פרטיות.
 • היצע רחב מאוד

  זהו יתרון גדול של קניית רכב מחברת ליסינג. במקום לרדוף אחר רכב אחד בכל פעם כפי שיהיה ברכישה מידיים פרטיות, בפעם אחת תוכלו לראות מבחר עצום של רכבים ממגוון דגמים ושנים ולבחור מתוכו את הרכב הנראה לכם או לפחות להתמקד על מספר רכבים שבאים מבחינתכם בחשבון. כולנו רוצים לסגור עסקה טובה במינימום התעסקות. בקניית רכב מחברת ליסינג הסיכוי לכך עולה משמעותית.
 • רכישת הרכב בעסקת ליסינג

  כפי שציינו, ישנן חברות ליסינג המציעות ליסינג פרטי (שנקרא גם מימוני) או ליסינג תפעולי לחברות עסקים גם עבור רכבי יד שניה ולא רק עבור רכבים חדשים. כך ניתן לפרוס את התשלומים בצורה נוחה יותר וניתן גם להחליט בסוף התקופה האם מעוניינים להמשיך עם רכב זה או להחליף אותו ברכב חדש יותר (חדש לחלוטין או יד שניה).
 • אפשרות לטרייד אין

  חברות ליסינג רבות מציעות עסקת טרייד אין. לא רק שתוכלו לרכוש רכב יד שניה בליסינג עם פריסת תשלומים נוחה, תוכלו להזדכות על חלק מהסכום תמורת הרכב הישן שלכם. כך גם נחסכת מכירת הרכב הישן וההתעסקות הרבה שהיא כוללת.

 
לפרטים נוספים אודות ליסינג רכב יד שניה חייגו עכשיו!
 
 

למי מתאים ליסינג יד שניה?

 
 
ליסינג רכב יד שניה מתאים הן לעסקים והן ללקוחות פרטיים המעוניינים ברכב יד שניה חדש יותר. כמו ליסינג על רכבים חדשים, גם כאן ניתן לבחור בין ליסינג תפעולי המיועד יותר לעסקים כשבסוף התקופה הרכב מוחזר לחברה וניתן להחליפו או ליסינג פרטי או מימוני שבסופו ניתן לבחור להשלים את הקניה.

 

למה לשים לב לפני ליסינג רכב יד שניה?

 
כמו בכל עסקה, בדקו היטב מה הסחורה שאתם קונים. ישנן חברות ליסינג שהיסטוריית הטיפולים של הרכב לא ברורה ומסודרת והתשובה דומה לתשובה - "יהיה בסדר" המוכרת. אל תתפשרו על רכב שאינכם יודעים מה עבר. בנוסף חשובה כמובן בדיקה קפדנית של הרכב שתתבצע על ידי גורם מקצועי ואובייקטיבי. שימו לב שהמחיר מותאם להיסטוריה של הרכב ושאינו יקר ממה שאמור להיות. אם זו עסקת טרייד אין, התעקשו לקבל עבור הרכב שלכם זיכוי הגיוני. חשוב לבצע עסקה כזו מול חברת ליסינג מקצועית ומהימנה שבנוסף נותנת תנאים טובים לרכישה.

חברת פרוליס היא חברה מקצועית ואמינה המציעה מבחר גדול של רכבי יד שניה יחד עם תנאים מצוינים לרכישת הרכב בליסינג.

 
קניית ליסינג רכב יד שניה