ליסינג פרטי - 100% מימון ללא ריבית

 
הליסינג הפרטי מאפשר לחלום לרכוש רכב חדש להפוך למציאות בדרך קלה ונוחה יחסית. אם בעבר רכישת רכב חדש דרשה מהקונה לתת את מרבית הסכום כבר עם ביצוע העסקה, היום הליסינג הפרטי מאפשר את רכישת הרכב, כולל רכב חדש, בתנאים נוחים הרבה יותר. מהו בדיוק ליסינג פרטי? למי הוא מתאים? ואיך בוחרים את חברת הליסינג עימה תקיימו את העסקה?
 

מהו בדיוק ליסינג פרטי?

 
עד לפני מספר שנים הליסינג היה נקשר בעיקר לעסקים וכליסינג תפעולי שלרוב לא משאיר את הרכב ברשות הלקוח אלא מוחזר לחברה. ליסינג פרטי פונה לקהל יעד אחר- לקוחות פרטיים. העסקה מורכבת מסכום התחלתי שניתן כמקדמה, סכום נוסף המשלים ל-60 אחוזים מן העסקה ונפרס על פני 36-60 חודשים לבחירת הלקוח, ו-40 אחוזים נוספים אותם משלם הלקוח בסוף התקופה. ישנה אפשרות גם למימון של 100% בתנאים נוחים הנקבעים בין הלקוח לחברה. בסוף התקופה הרכב עובר לבעלות הלקוח או מוחזר לחברה ומוחלף ברכב חדש.
 

למי מתאים ליסינג פרטי?

 
ליסינג פרטי מתאים לכל מי שרוצה להתחדש ברכב חדש אך אינו רוצה מימון בנקאי, שבעקבותיו, סביר להניח, ישועבד הרכב לבנק וגם תרשם עוד הלוואה הנלקחת מן הבנק. ביצוע עסקה מול חברת ליסינג מאפשרת ללקוח ליהנות ממחירים אטרקטיביים ומפריסת תשלומים נוחה ומכך שכל מרכיבי העסקה מבוצעים במקום אחד. כל אלה חוסכים טרטור, התרוצצות וכמובן כסף.
 

ליהנות כל הזמן מרכב חדש

 
בניגוד למימון בנקאי או ביצוע עסקה ישירות עם היבואן, ליסינג פרטי מאפשר בסוף תקופת התשלום להחליט האם אתם מעוניינים להמשיך עם הרכב או לחילופין להחליף אותו ברכב חדש. זוהי דרך ליהנות מרכב חדש כל הזמן אם הדבר חשוב לכם או לקבל את הרכב. העובדה שישנן שתי אופציות מהווה יתרון על פני דרכי מימון אחרות.
 

לבחור בחברה המתאימה

 
ליסינג הוא הסכם ארוך טווח ולא רכישה חד פעמית. לכן, חשוב לבחור לבצע את הליסינג מול חברה מקצועית ואמינה. חברת פרוליס היא חברת ליסינג מקצועית ובעלת תודעת שירות גבוהה שתבוא לקראתכם ותמלא את חלקה בעסקה על הצד הטוב ביותר.
 
ליסינג פרטי 100% מימון