ליסינג מימוני לעסקים ולחברות

 
ליסינג מימוני הופך לשיטת רכישת רכבים פופולרית יותר ויותר בקרב עסקים או חברות בעלי צי רכב בינוני-קטן. הליסינג המימוני הוא פתרון מעולה לעסקים המעוניינים לרכוש רכב שיישאר בבעלותם בסוף תקופת הליסינג ואינם מעוניינים לעשות שימוש באשראי הבנקאי שלהם. ליסינג מימוני לעסקים הוא למעשה מימון חוץ בנקאי בדרך המאפשרת פריסת הסכום על פני תקופה.
 

מהו בדיוק ליסינג מימוני?

 
ליסינג מימוני הוא מעין הלוואה, מימון חוץ בנקאי לרכישת רכב המתאים ללקוחות עסקיים. מסלול הרכישה נע בין 36 חודשים ל- 60 חודשים. יתר הסכום משולם בתום תקופת הרכישה והרכב עובר לבעלותו של הלקוח. התשלום החודשי שמשלם הלקוח כולל סכום ממחיר הרכב יחד עם ריבית עבור ההון שהשקיעה חברת הליסינג. הרכב רשום על שם חברת הליסינג כל תקופת ההחזר החודשי ונרשם על שם הלקוח רק עם סיום התשלום והרכישה הסופית של הרכב. אפשרות אחרת שישנה היא להחזיר את הרכב ולהמשיך לעסקה נוספת בה מתקבל רכב חדש יותר על כל היתרונות שבכך.
 

למי מתאים ליסינג מימוני?

 
ליסינג מימוני מתאים לחברות ועסקים המעוניינים להרחיב את צי הרכבים שבבעלותם ושתהיה להם האפשרות לרכוש את הרכב בסוף תקופת העסקה. העסקה משתלמת ללקוחות בעלי צי רכב בינוני- קטן אשר עלות התחזוקה והטיפולים לא תהיה עבורם גדולה מדי, כי בליסינג מימוני עלות התחזוקה ותיקונים היא באחריות הלקוח.
 

ממה מורכבת עסקת ליסינג מימוני?

 
העסקה מורכבת משלושה חלקים: תשלום מקדמה בתחילת התקופה. החלק השני הוא התשלום החודשי הנפרס, כאמור, על פני 36-60 חודשים. החלק השלישי הוא הסכום שנותר להשלמת הצעת מחיר שנותנת חברת הליסינג. לכל אורך השכירות מקבל הלקוח חשבונית עבור דמי שכירות רכב המוכרת לצורכי מס. בניגוד לליסינג תפעולי, הלקוח אינו מוגבל בקילומטראז' שעושה הרכב לאורך התקופה.
 

לבחור בחברה אמינה

 
ליסינג מימוני לעסקים הוא הסכם ארוך טווח עם חברת הליסינג. חשוב לבחור בחברה אמינה ומוכרת בתחום ולא בשם לא מוכר שנכנס כעת לעסקי הליסינג, גם אם הוא מציע סכום נמוך יותר. חברת פרוליס היא חברת ליסינג אמינה ומקצועית המציעה ליסינג מימוני בתנאים טובים שיאפשרו לכם להגדיל את צי הרכב שלכם.
 
ליסינג מימוני לעסקים