ליסינג לרכבים הממונעים בגז

 
בשנים האחרונות ניתנה האפשרות לשימוש ברכבים המונעים בגז. כיוון שישנה עליה במספר הרכבים המונעים בגז, החלו חברות ליסינג לעבוד גם עם רכבים אלה ולספק רכבים אלה ללקוחות המעוניינים בכך. מהם היתרונות של רכבים הממונעים בגז ומהם סוגי הליסינג הניתנים לרכבים אלה?
 

רכב ממונע בגז - כשירוק וזול נפגשים

 
לשימוש בגז ישנם מספר יתרונות. הגז זול משמעותית לעומת דלק. בשימוש בגז ישנו חיסכון של כ- 50% מעלות הדלק. הגז נחשב גם לידידותי לסביבה ואינו פולט מזהמים הגורמים להצטברות פיח שנוצר בשימוש בבנזין ודלקים ניגרים אחרים. הסבת רכב בנזין לשימוש בגז היא פשוטה וקלה. הבעירה הנקיה שומרת על חיי המונע וחוסכת בבלאי. למעשה ישנו חיסכון כפול: גם מבחינת עלות הגז לעומת הבנזין וגם מבחינת השמירה הגבוהה יותר על חיי המנוע.
 

כל אפשרויות הליסינג גם לרכבים הממונעים בגז

 
לרכבים הממונעים בגז או רכבים היברידיים בהם ניתן לבחור בין בנזין לגז ניתנים כל סוגי הליסינג הקיימים ליתר כלי הרכב:
 
  • ליסינג תפעולי: ניתן בעיקר לחברות ועסקים בעלי ציי רכב גדולים. ליסינג זה מאפשר לבעל החברה להיות בראש שקט ולדעת שכל נושא התפעול, התחזוקה והטיפולים, כולל ביטוחים, העברת טסט, רכב חלופי בשעת הצורך ועוד נמצאים תחת אחריותה של חברת הליסינג. הרכב וחבילת השירותים ניתנים תמורת תשלום חודשי קבוע לתקופה של 36 חודשים אחריהם ניתן לחדש את העסקה.
  • ליסינג מימוני: ליסינג מימוני הוא מסלול המיועד לעסקים המעוניינים שהרכב יעבור לבעלותם לאחר תקופה אך אינם רוצים לפגוע במסגרת האשראי שלהם ושתזרים המזומנים שלהם אינו מאפשר הוצאה גדולה כמו רכישת רכב באופן רגיל. בליסינג מימוני התשלום נפרס לתקופה של 36-60 חודשים שבסופם עובר הרכב לבעלות הלקוח. בניגוד לליסינג תפעולי, כאן הטיפול והתחזוקה הם באחריות הלקוח.
  • ליסינג פרטי: ליסינג פרטי מיועד ללקוחות פרטיים. העסקה מורכבת ממקדמה, סכום המהווה השלמה ל- 60% מערך הרכב ונפרס על פני 36-60 חודשים, ו- 40% נוספים מן הסכום המשולמים בתום התקופה.
 
רכבים הממונעים בגז הם חלק בלתי נפרד מן הרכבים שישנם היום וגם יש להם יתרונות. חברת פרוליס מספקת ליסינג מכל סוג גם עבור רכבים אלה.
 
ליסינג לרכבים הממונעים בגז