חברת טרייד אין

 
כל אחד שהתנסה במכירת רכב באופן פרטי ולאחר מכן ברכישת רכב יוכל להעיד עד כמה מדובר בטרטור. פרסום מודעה למכירה, מענה לכל פונה, קביעה עם קונה פוטנציאלי וביצוע המכירה שדורש פרוצדורה לא פשוטה. אך כאן העניין לא נגמר: כעת מתחיל עניין הרכישה והגלגל מתהפך: כעת המוכר הופך לקונה- טרטור לא קטן בפני עצמו. לכן, אופציה ההולכת ותופסת מקום במכירה וקניה של רכבים היא טרייד אין בסוכנות רכב המאפשר לתפוס שתי ציפורים במכה אחת: למכור את הרכב הישן עם רכישת הרכב החדש.
 

מהו בדיוק טרייד אין?

 
בעסקת טרייד אין מביא אדם את רכבו הישן לאחר בדיקה, מקבל מן הסוכנות הצעת מחיר ו"מזדכה" על הרכב שמסר. הדבר בא לידי ביטוי בהפחתת אותו סכום ממחיר הרכב החדש שיקנה. חשוב לציין שסוכנויות רכב וחברות ליסינג המציעות טרייד אין עושות זאת רק בעסקה דו כיוונית, כלומר טרייד אין תמורת רכישת רכב ממנה.
 

מהו היתרון של טרייד אין "דו כיווני"?

 
לטרייד אין שנעשה כך כשבמקביל למסירת הרכב נעשית גם הרכישה ישנם מספר יתרונות ברורים:
 
  • הכל נעשה במקום אחד: חיסכון של זמן ואנרגיות. האפשרות למכור ולקנות במקום אחד ובמקביל היא יתרון ברור עבור רוב האנשים שאין להם עודף זמן ואנרגיות לבזבז.
  • אמון: כאשר העסקה נעשית מול חברה גדולה העוסקת בתחום שנים וצברה מוניטין, ישנו ביטחון רב יותר מאשר במכירת רכב ורכישת רכב מידיים פרטיות. בעסקה זו נחסך הצורך בקבלת הסכום עבור הרכב. אין צורך לבדוק האם הסכום נמצא בבנק או לא. בעסקת טרייד אין סכום הרכב שמסרתם פשוט ירד ממחיר הרכב החדש.
  • שקיפות ואחריות מלאה: עסקה הנעשית מול אדם פרטי יכולה בהחלט להתבצע ללא שקיפות מלאה. המוכר רוצה למכור את רכבו בהקדם ויכול להחסיר פרטים, להתחמק מהעמדת הרכב לנסיעת מבחן ואותו מוכר גם יכול להיעלם לאחר העסקה גם אם תצטרכו אותו. חברה מחויבת אליכם על פי חוק. אתם לא רק מבצעים עסקה באופן חד פעמי אלא מבחינתה נחשבים ללקוחות על כל המשתמע מכך.
 
חברת פרוליס מבצעת עסקאות טרייד אין הכוללות את קבלת הרכב הישן שלכם, והפחתת סכום זה ממחיר המרכב המלא שתרכשו. החברה מספקת יעוץ ללקוחותיה ושומרת על שקיפות מלאה.
 
טרייד אין